O NAS

o nas

Uwielbiamy naturalne materiały, kolory ziemi. To właśnie one sprawiają, że w danym wnętrzu poczujesz się najlepiej na całym świecie.

Studio Rysik tworzy projekty apartamentów, domów oraz przestrzeni publicznych takich jak: hotele, kawiarnie, ekskluzywne salony samochodowe. Pracujemy i tworzymy głównie w Warszawie, gdzie znajduje się nasza siedziba, chociaż ostatnio coraz częściej realizujemy i nadzorujemy nasze projekty w całej Polsce i w Europie.

Swoją drogę z architekturą rozpoczęliśmy podczas studiów na renomowanych uczelniach. Chociaż same studia to jedynie początek.
Od wielu lat nieustannie rozwijamy swoją twórczość i czerpiemy inspirację ze sztuki, mody, przyrody, podróży.
Aby jako rezultat otrzymać naprawdę wyjątkowe i zachwycające projekty, stale się rozwijamy uczestnicząc w międzynarodowych targach, szkoleniach. Poszukujemy nowych materiałów w Polsce i za granicą.

To co Nas łączy to pasja i dążenie do piękna. Nasze życie to tworzenie. Odnajdujemy swoją największą pasję i powołanie w projektowaniu przestrzeni do życia, spełniania marzeń Klientów.

Nasze projekty

Jesteśmy specjalistami z zakresu architektury światła, a to światło wraz
z kolorem wpływa na nasz nastrój oraz podświadomy odbiór przestrzeni.

Tworzymy, aby nasi klienci lepiej się czuli, odpoczywali
i czerpali radość ze spędzania wolnego czasu w swoim domu. 

Styl wnętrz

jest odzwierciedleniem Klientów w połączeniu z naszą estetyką i inspiracjami, które zbieramy z całego świata. Wykorzystujemy eklektyczną mieszankę stylów, aby osiągnąć naprawdę niestandardowe wykończenie.

Nasze ulubione kierunki to mid century, modern classic, nowoczesny, japandi, boho. Bazą projektów są kolory ziemi, natura, dobre jakościowo materiały, a to wszystko poparte jest sygnaturą pracowni Studio Rysik, czyli subtelnego luksusu.


Praktyczne aspekty każdego projektu są dokładnie  przemyślane. Zręcznie operujemy budżetem Klienta, aby skupić się na obszarach, które mają największe znaczenie. 

Zajmujemy się całym procesem projektowym, dokumentacją oraz realizacją Inwestycji. Prowadzimy nadzory autorskie oraz wykonawstwo pod klucz. 

Sztuka odgrywa kluczową rolę w naszych życiach i projektach. Podróżując, spędzając wolny czas nieustannie poszukujemy nowych artystów, których pracę wplatamy w nasze projekty, tworząc wnętrza nasycone kreatywnością
i indywidualnością.

Indywidualne dopasowanie. Twoja osobowość na każdym rogu.