Dom otulony lasem. Las otulony domem

Dom otulony lasem. Las otulony domem

2023
Dom
Konstancin Jeziorna

Zlokalizowany w podwarszawskiej miejscowości dom dwójki młodych ludzi. Zatopiony jest wśród drzew, nad wodą, gdzie cisza miesza się ze śpiewem ptaków, gdzie oczy mogą odpocząć a umysł się wyciszyć. Inwestorzy wiele podróżują, wspólnie prowadzą biznes i mają bardzo otwarte głowy na nowe pomysły i rozwiązania. To dzięki ich otwartości projekt przybrał takie kształty. 

Wnętrze zaprojektowaliśmy w stylu modernistycznym z klimatem rodzinnego domu, który Inwestorzy pamiętają z dzieciństwa. Nie znajdziemy tu bogatych zdobień ani skomplikowanych form. Każde pomieszczenie ma przemyślaną funkcję, a użyte materiały dodatkowo ułatwiają użytkowanie danej przestrzeni. Prostota, piękno, najwyższej jakości materiały, harmonia i funkcjonalność - to główne cechy, którymi możemy opisać ten projekt.

W każdym naszym projekcie naturalne materiały stawiamy na pierwszym miejscu. Te na które zdecydowaliśmy się w projekcie to przede wszystkim naturalne kamienie, drewno, tkaniny i szkło. Uważamy, że w takim środowisku człowiek czuje się najlepiej. Cała gama struktur, które czujemy pod palcami; barw, które natura ma nam do zaoferowania daje nam idealne pole do tworzenia Domu, który żyje.

No items found.
następny projekt
Nowoczesna inwestycja deweloperska