Mieszkanie z duszą na Żoliborzu

Mieszkanie z duszą na Żoliborzu

2019
Kamienica
Warszawa

„Tam, gdzie jedni widzą skrzypiący parkiet czy ciężko domykające się drzwi, miłośnicy piękna widzą historię, włożoną pracę, niespotykany w dzisiejszych czasach detal oraz dbałość o to, co nas otacza, zamiast wymiany na nowe.”

Mieszkanie z duszą- to idealne określenie mieszkań w kamienicy, które aktualnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Coraz częściej mówi się, że są synonimem luksusu na rynku nieruchomości. Takie wnętrza są pełne detali, które czynią je wyjątkowymi, opowiadają historię, tworzą nowe konteksty oraz niepowtarzalną atmosferę, której nie da się podrobić w surowych murach świeżo oddanego do użytku mieszkania.

Aranżacja 120 – metrowego mieszkania umiejętnie łączy współczesny design z historią projektowania. Szacunek dla zastanych elementów, poszukiwanie piękna w niedoskonałości, świadomość ekologiczna w procesie projektowania – to wszystko złożyło się na powstanie projektu wyjątkowego w każdym detalu.

Tłem dla aranżacji stał się dębowy parkiet, będący reliktem przeszłości a także złamana biel na ścianach. Kolory ziemi takie jak beże, szarości, brązy, zostały uzupełnione kolorem czerwonego wina oraz butelkową zielenią. 

No items found.
następny projekt
Willa w symbiozie z lasem